Hozza el a győri ETO PARK Hotelbe a rendezvényét, ahol teljes körű szolgáltatások garantálják, hogy mindannyian jól érezzék magukat a gálavacsora ideje alatt. A szállodában a kényelem és a komfort elsődleges, mely luxusérzettel párosul.
Tegye érdekessé az estét előadásokkal, a fogások közti rövidebb, hosszabb szórakoztató műsorokkal, a szálloda személyzete segít a gondtalan lebonyolításban.
- Több száz fő befogadására képes konferencia- és rendezvénytermek a legmodernebb audiovizuális technikával felszerelve, lehetővé téve ezzel, hogy még színesebbé, érdekesebbé tehessék rendezvényüket.
- A 400 m2-es oszlop nélküli ARRABONA Bálterem két egyenlő részre osztható, belmagasságának és kialakításának köszönhetően kifejezetten alkalmas elegáns rendezvények, gálavacsorák megrendezésére is.
- Az alkalomhoz illő teríték és dekoráció varázsolja még maradandóbbá a rendezvényt.
- Válasszon az étterem korszerű, változatos, magyar, illetve nemzetközi kínálatából, és vendégei bizonyosan jól érzik magukat az étkezés közben is.
- Amennyiben valakinek bármiféle ételallergiája lenne, természetesen allergénmentes menükből is választhat, így mindenki a számára legmegfelelőbb ételek közül válogathat.
Foglalja le időben céges rendezvényeit a legjobb időpontokra, és ajándékozzon munkatársainak vagy partnereinek egy kihagyhatatlan élményű gálavacsorát. Kérje ajánlatunkat az info@dayholiday.hu email címen!