Lakeside Hotel Székesfehérvár konferenciaterem

Indul a tavaszi rendezvényszezon a Best Western Plus Lakeside Hotelben****!

Érkezik a tavasz, érkezik a jó idő!
A közelgő tavaszi rendezvényszezonban különlegességgel várja vendégeit Székesfehérvár tóparti szállodája.

Tematikus kávészüneteik továbbra is elérhetőek. A megszokott kínálat mellett immár három különböző tematikus kávészünet is választható a hotelben megtartott rendezvényeken. A távol keleti, mexikói vagy francia ízvilágú választék különleges felhangot adhat bármilyen eseménynek, legyen szó meetingekről, tréningekről vagy akár csapatépítő eseményekről.

Foglaljon most a szabad tavaszi időpontok egyikére, és kóstolja meg a Lakeside Hotel különleges kínálatát!

A szállodában egy 130 négyzetméteres, három részre szekcionálható konferenciaterem ad otthont különféle rendezvényeknek. Ezen kívül a szálloda éttermében megtalálható egy 100 négyzetméteres, panorámás különterem is, mely alkalmas kisebb tréningek és meetingek megtartására. 2025-ben tovább bővült a szálloda rendezvényes profilja, egy 90 négyzetméteres, saját terasszal és a legfejlettebb technikával rendelkező konferenciateremmel.

A tóra néző, panorámás Grafit Bistro és a hozzátartozó terasz pedig varázslatos környezetben biztosít étkezésre lehetőséget, akár 150 fő részére.

A szálloda természetesen szálláslehetőséget is kínál, így akár nagyobb létszámú, több napos rendezvények megtartására is van lehetőség.

Kérje ajánlatunkat az info@dayholiday.hu email címen!